Přeskočit na obsah
Konec menu

Registrace

Vyberte druh vstupenky

Žádáme vystupující řečníky, aby registrační formulář nevyplňovali. Děkujeme.

V ceně je zahrnuto: vstup na všechny akce odborného i doprovodného programu, konferenční materiály, večerní program, obědy, kávový catering.

Osobní údaje

Kontaktní informace

Vyplňuje se e-mail účastníka. K této adrese vznikne automaticky uživatelský účet umožňující se registrovat na workshopy (až budou spuštěny). Na tuto adresu obdržíte potvrzení o registraci na konferenci a přihlašovací údaje do účtu v sekci “Pro účastníky”.

Fakturační údaje

     
*
*

Informace o platbě

Na základě vaší závazné přihlášky bude vystavena faktura – daňový doklad se splatností do 14 dnů po vystavení faktury. Na konferenci je možno se přihlašovat do pátku 19.05.2023 do 24 hodin.

Storno podmínky

Žádost o storno faktury z důvodu neúčasti na konferenci lze podat do 28. dubna 2023, v tom případě bude poplatek účastníkům vrácen v plné hodnotě.

Souhlas se zpracováním údajů

Odesláním tohoto formuláře vědomě souhlasím se zpracováním mých osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb. a s jejich zařazením do naší databáze, na dobu neurčitou s vědomím, že jde pouze o údaje nezbytně nutné k tomu aby Vám mohly být zasílány informace o objednávce a pro případnou navazující komunikaci. Tyto údaje nesmějí být poskytovány třetím osobám ani využívány k jiným účelům.

Poznámka

Pokud je cokoliv, co nám potřebujete vzkázat nebo se zeptat, napište to prosím zde.

Odesláním tohoto formuláře se zavazuji uhradit cenu za účast na této akci a souhlasím s podmínkami účasti.

Po odeslání formuláře si budete moci ještě zkontrolovat zadané údaje a teprve potom finálně potvrdit Vaši přihlášku.