Pro účastníky

Rady, tipy a nejčastější otázky

Konference projektový management se uskuteční ve dnech 15. a 16. května 2019 v prostorách Vzdělávacího komplexu UTB (Štefánikova 5670, 760 01 Zlín). Odborný program bude probíhat kompletně v tomto moderním prostoru, společenský večer bude v úžasných prostorách nově otevřeného Obchodního domu. Začátek odborného programu je 15. 5. 2019 v 9:30 hodin, v 8:30 hodin je zahájena registrace účastníků konference. Zveme vás na ranní kávu.

       

Spousta z vás k nám jede z Prahy, Brna či jiných měst a potřebujete se ubytovat. Nabízíme vám tyto možnosti:

Hotel Moskva**** je jednou z výrazných dominant města a je vzdálený pouze 5 minut chůze od místa konání konference, Univerzitního centra Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Objednávky ubytování prosím realizujte na tomto emailu: recepce@hotelmoskva.cz.

Pro účastníky naší konference Hotel Moskva ve dny konání Konference PM nabízí speciální ceny, za které si dopřejete luxusní ubytování plně korespondující s přísnými požadavky kategorie 4****, tedy First Class.

  • Jednolůžkový pokoj 1660 Kč / noc
  • Dvoulůžkový pokoj 1840 Kč / noc

Ceny jsou včetně snídaně formou bufetu a při ubytování se připočítává městský poplatek ve výši 6,- Kč za osobu a noc.

Prosím, při objednávání pokoje použijte heslo „Konference PM“, abyste si mohli slevu uplatnit.

Další možnost je hotel Garni***.

Hotel Garni*** je vzdálený jen asi 4 minuty chůze od místa konání konference, Univerzitního centra Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Vaše objednávky ubytování můžete realizovat zde: http://www.hotelgarnizlin.cz/rezervace.php. Upozorňujeme však, že kapacita hotelu je poměrně omezená.

Pro účastníky ve dny konání Konference PM nabízí následující zvýhodněné ceny:

  • Jednolůžkový pokoj 1180 Kč / noc včetně snídaně
  • Dvoulůžkový pokoj bez TV 1480 Kč / noc včetně snídaně

Prosím, opět při objednávání pokoje v tomto hotelu použijte heslo „Konference PM“, abyste si mohli slevu uplatnit.

Chcete-li si v době konání konference dopřát trochu luxusu, další možností ubytování může být hotel Baltaci Atrium, pětihvězdičkový hotel v centru města. Opět máte k dispozici pokoje za zvýhodněnou cenu:
Hotel Baltaci Atrium*****                                            Cena pro Vás
Jednolůžkový pokoj Standard                                              1.600 Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj Standard                                               2.200 Kč/noc

Cenou a nabízenými službami velmi atrkativní je hotel Baltaci U Náhonu***

 Hotel Baltaci U Náhonu***                                            Cena pro Vás
 Jednolůžkový pokoj Standard                                                 950 Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj Standard                                              1.100 Kč/noc

Jednolůžkový pokoj First class                                          1.100 Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj First class                                           1.200 Kč/noc

V cenách jsou zahrnuty tyto složky: snídaně (podávány od 07:00 – 10:00), parkování na hotelovém parkovišti, internetové připojení v celé budově, DPH a všechny ubytovací poplatky, wellness služby hotelu, ve stanovený čas (většinou v odpoledních/večerních hodinách).

Hotel Baltaci U Náhonu je vzdálen asi 20 minut chůze od místa konání konference. Ale zato nabízí krásnou procházku kolem řeky.

Prosím, opět při objednávání pokoje v hotelu Baltaci Atrium nebo Baltaci U Náhonu použijte heslo „Konference PM“, abyste si mohli slevu uplatnit.

 

1. Autem

Ve Zlíně je jedno velké parkoviště, kterému říkáme „Parkoviště vedle Velkého kina„. Výhodou parkování zde je nízká cena: 30 Kč na celý den. Proto je také parkoviště často obsazené, ale místo pro vaše auto se ráno kolem 9. hodiny ještě určitě najde. Toto místo je však poměrně daleko, přibližně 15 minut chůze od místa konání konference. Další parkoviště, které nabízí své služby a je blíž, je parkoviště u rozestavěného bývalého OD Prior (15 Kč/ hod.). Konference se koná v areálu Vzdělávacího komplexu UTB (Štefánikova 5670, 760 01 Zlín). Ten je v těsné blízkosti Kongesového centra ve Zlíně, kde je parkování do 14 hodin za přijatelnou cenu. Parkoviště je v podzemí Kongresového centra a je nejblíž k místu konání konference.

2. Autobusem a vlakem

Autobusové i vlakové nádraží (zastávka Zlín, Střed) jsou od Vzdělávacího komplexu UTB, ve kterém sídlí Fakulta humanitních studií také blízko. Jsme prostě v centru a jsme za to rádi. Takže, v roce 2018 všechny vaše kroky míří sem.

3. Pěšky

V době chytrých telefonů a aplikací pro ně určené pro vás nebude žádný problém místo konání najít. Stačí následovat GPS souřadnice: 49.2230817N, 17.6665314E.

Přihlaste se do vašeho účtu

Po přihlášení se můžete registrovat na workshopy.

Zapomněli jste heslo?