Přeskočit na obsah
Konec menu

Pro účastníky

Rady, tipy a nejčastější otázky

Konference projektový management se uskuteční ve dnech 17. až 19. května 2022 v prostorách Vzdělávacího komplexu UTB (Štefánikova 5670, 760 01 Zlín). Odborný program bude probíhat kompletně v tomto moderním prostoru, společenský večer bude v úžasných prostorách nově otevřeného Obchodního domu. 17. května budou probíhat úvodní workshopy, začátek hlavního odborného programu je 18. 5. 2022 v 9:30 hodin, v 8:30 hodin je zahájena registrace účastníků konference. Zveme vás na ranní kávu.

Pokud se potřebujete ubytovat, nabízíme vám tyto možnosti:

Hotel Moskva**** je jednou z výrazných dominant města a je vzdálený pouze 5 minut chůze od místa konání konference, Univerzitního centra Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Objednávky ubytování prosím realizujte na tomto emailu: recepce@hotelmoskva.cz.

Pro účastníky naší konference Hotel Moskva ve dny konání Konference PM nabízí speciální ceny, za které si dopřejete luxusní ubytování plně korespondující s přísnými požadavky kategorie 4****, tedy First Class.

  • Jednolůžkový pokoj 1660 Kč / noc
  • Dvoulůžkový pokoj 1840 Kč / noc

Ceny jsou včetně snídaně formou bufetu.

Prosím, při objednávání pokoje použijte heslo „Konference PM“, abyste si mohli slevu uplatnit.

Další možnost je hotel Garni***.

Hotel Garni*** je vzdálený jen asi 4 minuty chůze od místa konání konference, Univerzitního centra Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.

Vaše objednávky ubytování můžete realizovat zde: http://www.hotelgarnizlin.cz/rezervace.php. Upozorňujeme však, že kapacita hotelu je poměrně omezená.

Pro účastníky ve dny konání Konference PM nabízí následující zvýhodněné ceny:

  • Jednolůžkový pokoj 1219 Kč / noc včetně snídaně
  • Dvoulůžkový pokoj bez TV 1538 Kč / noc včetně snídaně
  • Pokoj – apartmán nově zrekonstruovaný pro 4 osoby 2776 Kč

Prosím, opět při objednávání pokoje v tomto hotelu použijte heslo „Konference PM“, abyste si mohli slevu uplatnit.

Chcete-li si v době konání konference dopřát trochu luxusu, další možností ubytování může být hotel Baltaci Atrium, pětihvězdičkový hotel v centru města. Opět máte k dispozici pokoje za zvýhodněnou cenu:

Hotel Baltaci Atrium*****                                            Cena pro Vás
Jednolůžkový pokoj Standard                                              1 700 Kč/noc
Dvoulůžkový pokoj Standard                                               2 500 Kč/noc

Cenou a nabízenými službami velmi atrkativní je hotel Baltaci U Náhonu***

 Hotel Baltaci U Náhonu***                                 

Hotel Baltaci U Náhonu je vzdálen asi 20 minut chůze od místa konání konference. Ale zato nabízí krásnou procházku kolem řeky.

Pultová cena    Cena pro Vás

Jednolůžkový pokoj typ Standard class                    1 450,-                1 250,
Dvoulůžkový pokoj typ Standard class                     1 800,-                1 500,-
Třílůžkový pokoj typ Standard class                          2 400,-               2 000,-
De Luxe                                                                            2 200,-               1 700,
Jednolůžkový pokoj Apartmán                                   1 600,-                1 400,-
Dvoulůžkový pokoj Apartmán                                    2 000,-                1 600,-
Rodinný apartmán 4 lůžkový                                      3 240,-                2 800,-
Rodinný apartmán 6 lůžkový                                    4 320,-                3 800,-

Uvedené ceny jsou pro Vás včetně snídaně, zrychleného připojení k internetu, Hotelové sauny, parkování, DPH a městského poplatku.

Od roku 2020 nabízí hotel Baltaci U Náhonu své služby v novém formátu: „Změnili jsme koncept hotelu na typ „Bed & Breakfest“. V průběhu listopadu a prosince proběhla rekonstrukce lobby a snídaňové restaurace. Vznikla nová recepce a hotelový bar.  V něm pro naše hosty poskytujeme širokou nabídku nápojů včetně točeného piva, kvalitní kávy a moravského vína. Z pokrmů pak několik druhů čerstvých snacků či pizzu.

Hostům je též k dispozici restaurace Prime Beef v Hotelu Baltaci Atrium. Pro skupinové rezervace individuálně připravíme svačiny, obědy či večeře a to servírované nebo formou rautu přímo v Baltaci U Náhonu.

Nový koncept odráží aktuální trendy a požadavky našich hostů na pobyt. Jsme moderní hotel pro moderní lidi. Věříme, že naše služby oceníte a bude nám ctí být tu pro Vás.“

Prosím, opět při objednávání pokoje v hotelu Baltaci Atrium nebo Baltaci U Náhonu použijte heslo „Konference PM“, abyste si mohli slevu uplatnit.

 

1. Autem

Ve všech českých i moravských městech to již není tak jednoduché, abyste mohli rychle a jednoduše zaparkovat své auto. Přesto vám nabídnu několik možností. Ve Zlíně je jedno velké parkoviště, kterému říkáme „Parkoviště vedle Velkého kina„. Výhodou parkování zde je nízká cena: 50 Kč na celý den. Proto je také parkoviště často obsazené, ale místo pro vaše auto se ráno kolem 8. hodiny snad najde. Toto místo je však poměrně daleko, přibližně 15 minut chůze od místa konání konference. Další parkoviště, které nabízí své služby a je blíž, je parkoviště u Obchodního domu (.. Kč/ hod.). Konference se koná v areálu Vzdělávacího komplexu UTB (Štefánikova 5670, 760 01 Zlín). Ten je v těsné blízkosti Kongesového centra ve Zlíně, kde je parkování do 14 hodin za přijatelnou cenu. Parkoviště je v podzemí Kongresového centra a je nejblíž k místu konání konference.

2. Autobusem a vlakem

Autobusové i vlakové nádraží (zastávka Zlín, Střed) jsou od Vzdělávacího komplexu UTB, ve kterém sídlí Fakulta humanitních studií také blízko. Jsme prostě v centru a jsme za to rádi. Takže, v roce 2020 všechny vaše kroky míří sem.

3. Pěšky

V době chytrých telefonů a aplikací pro ně určené pro vás nebude žádný problém místo konání najít. Stačí následovat GPS souřadnice: 49.2230817N, 17.6665314E.

Přihlaste se do vašeho účtu

Po přihlášení se můžete registrovat na workshopy.

Zapomněli jste heslo?