Přeskočit na obsah
Konec menu

Pro účastníky

Rady, tipy a nejčastější otázky

Konference projektový management se uskuteční ve dnech 23. až 25. května 2023 v prostorách Vzdělávacího komplexu UTB (Štefánikova 5670, 760 01 Zlín). Odborný program bude probíhat kompletně v tomto moderním prostoru, společenský večer bude v úžasných prostorách Galerie desítka Obchodního domu.

23. května budou probíhat úvodní workshopy, začátek hlavního odborného programu je 24. 5. 2023 v 9:30 hodin, v 8:30 hodin je zahájena registrace účastníků konference. Zveme vás na ranní kávu.

Interhotel Zlín**** je jednou z výrazných dominant města a je vzdálený pouze 5 minut chůze od místa konání konference, Univerzitního centra Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně.Objednávky ubytování prosím realizujte na tomto emailu: recepce@interhotelzlin.czPro účastníky naší konference Interhotel Zlín ve dny konání Konference PM nabízí speciální zvýhodněné ceny, za které si dopřejete luxusní ubytování plně korespondující s přísnými požadavky kategorie 4****, tedy First Class.Jednolůžkový pokoj 1.950 Kč / pokoj / nocDvoulůžkový pokoj 2.180 Kč / pokoj / nocCeny jsou včetně snídaně formou bufetu a při ubytování se připočítává městský poplatek ve výši 19,- Kč za osobu a noc.Prosím, při objednávání ubytování v Interhotelu Zlín použijte heslo „Konference PM“, abyste si mohli slevu uplatnit.

Hotel Baltaci Atrium, Lešetín II/651, 760 01 Zlín, https://atrium.baltaci.cz/

Také při objednávání v hotelu Baltaci Atrium nebo Baltaci U Náhonu použijte heslo Konference PM.

Cena pro Vás
Standard single room 1 950,-
Standard double/twin room 2 750,-
Apartmán příplatek 700,-/os.
Prezidentské apartmá příplatek 1 500,-
Uvedené ceny jsou pro Vás včetně snídaní, připojení k internetu, vstupu do hotelového světu saun, parkingu a DPH. Městské poplatky jsou účtovány nad rámec ceny za ubytování.
Vaši hosté mají na pokoji nachystáno: complimentary lahev vody, juice, oříšky a ovoce.

PRO REZERVACI UBYTOVÁNÍ V HOTELU BALTACI ATRIUM VE ZLÍNĚ PROSÍM KONTAKTUJTE HOTELOVOU RECEPCI NA TEL. Č.: +420 605 000 200 ANEBO NA E-MAIL atrium@baltaci.cz

Hotel Baltaci U Náhonu, Podvesná IV/3946, 76001 Zlín, https://unahonu.baltaci.cz

Cena pro Vás
Standard single room 1 150,-
Standard double/twin room 1 400,-
Standard triple room příplatek 500,-
Apartmá single room příplatek 200,-/os.
Apartmá double room příplatek 200,-/os.
Deluxe single room 25% sleva
Deluxe double room 25% sleva

Uvedené ceny jsou pro Vás včetně snídaní, připojení k internetu, vstupu do hotelové sauny, parkingu a DPH. Městské poplatky jsou účtovány nad rámec ceny za ubytování.

PRO REZERVACI UBYTOVÁNÍ V HOTELU BALTACI ATRIUM VE ZLÍNĚ PROSÍM KONTAKTUJTE HOTELOVOU RECEPCI NA TEL. Č.: +420 605 000 200 ANEBO NA E-MAIL unahonu@baltaci.cz .

1. Autem

Ve všech českých i moravských městech to již není tak jednoduché, abyste mohli rychle a jednoduše zaparkovat své auto. Přesto vám nabídnu několik možností. Parkoviště, které nabízí své služby blízko místa konání konference je parkoviště u Obchodního domu . Konference se koná v areálu Vzdělávacího komplexu UTB (Štefánikova 5670, 760 01 Zlín). Ten je v těsné blízkosti Kongesového centra ve Zlíně, kde je parkování do 14 hodin za přijatelnou cenu. Parkoviště je v podzemí Kongresového centra a je nejblíž k místu konání konference. Ve Zlíně je jedno velké parkoviště, kterému říkáme „Parkoviště vedle Velkého kina„. Toto místo je však poměrně daleko, přibližně 15 minut chůze od místa konání konference.

2. Autobusem a vlakem

Autobusové i vlakové nádraží (zastávka Zlín, Střed) jsou od Vzdělávacího komplexu UTB, ve kterém sídlí Fakulta humanitních studií také blízko. Jsme prostě v centru a jsme za to rádi. Takže, v roce 2020 všechny vaše kroky míří sem.

3. Pěšky

V době chytrých telefonů a aplikací pro ně určené pro vás nebude žádný problém místo konání najít. Stačí následovat GPS souřadnice: 49.2230817N, 17.6665314E.

Přihlaste se do vašeho účtu

Po přihlášení se můžete registrovat na workshopy.

Zapomněli jste heslo?