Přeskočit na obsah
Konec menu

O konferenci PM

Fotografie z ročníku 2019 jsou na Facebooku Konference PM.

Konference Projektový Management vznikla již v roce 2005 a od té doby proběhlo 12. ročníků, kterých se v roce 2019 zúčastnilo 250 projektových manažerů z ČR a Slovenska napříč všemi obory. Kromě výborných přednášek a praktických workshopů je ojedinělým rozsáhlý společenský večer, který poskytuje mnoho příležitostí k networkingu.

Za organizaci a program je zodpovědný stabilní tým Eva Šviráková (FMK UTB) a Jan Doležal (PM Consulting), kteří se podíleli na všech ročnících.

Konference se v minulých ročnících zabývala dvěma slovy, která vůči sobě stála v opozici: Rozum vs. Emoce, Chaos vs. Řád, Jistota vs. Riziko, Inovace vs. Tradice, Start vs. Cíl a další.

V roce 2020 a 2021 konference nemohla ze známých důvodů proběhnout.

Pro rok 2022 jsme zvolili formát s několika zahřívacími workshopy v úterý 17.5. Půjde o určitý předprogram. Hlavní program je plánován ve dnech 18.5. a 19.5., přičemž ve čtvrtek 19.5. proběhne v ČR ojedinělý rozsáhlý OpenSpace.

Tématem 12. ročníku byl Člověk vs. Stroj. Tématem pro rok 2022 je JÁ vs. MY.

Téma bylo vymezeno volně a jeho naplnění není vymáhaným atributem přednášek a workshopů. Sestavujeme především takový program, který bude pro účastníky konference inspirativní. A bude se týkat projektového managementu, agile, vedení týmů apod. Atmosféru 12. ročníku hezky vykresluje krátký videosestřih.

A zde si můžete připomenout i ročník 11. 😉