Přeskočit na obsah
Konec menu

O konferenci PM

Konference Projektový Management vznikla již v roce 2005 a od té doby proběhlo 13. ročníků, kterých se pravidelně účastní projektoví manažeři, scrum masteři, product owneři a další profesionálové i nadšenci napříč všemi obory. Kromě výborných přednášek a praktických workshopů je ojedinělým rozsáhlý společenský večer, který poskytuje mnoho příležitostí k networkingu a také celodenní Open Space.

Za organizaci a program je zodpovědný stabilní tým Eva Šviráková (FMK UTB) a Jan Doležal (PM Consulting), kteří se podíleli na všech ročnících.

Konference se v minulých ročnících zabývala dvěma slovy, která vůči sobě stála v opozici: Rozum vs. Emoce, Chaos vs. Řád, Jistota vs. Riziko, Inovace vs. Tradice, Start vs. Cíl a další.

V roce 2020 a 2021 konference nemohla ze známých důvodů proběhnout.

Pro rok 2023 jsme opět zvolili formát s několika zahřívacími workshopy v úterý 23.5. Půjde o určitý předprogram.

Hlavní program je plánován ve dnech 24.5. a 25.5., přičemž ve čtvrtek 25.5. proběhne podruhé v ČR ojedinělý rozsáhlý OpenSpace, se kterým jsme měli v roce 2022 moc dobrou zkušenost.

Téma 14. ročníku jsme zvolili: HOME vs OFFICE.

Téma je vymezeno volně a jeho naplnění není vymáhaným atributem přednášek a workshopů. Sestavujeme především takový program, který bude pro účastníky konference inspirativní. A bude se týkat projektového managementu, agile, vedení týmů apod. Atmosféru 13. ročníku hezky vykresluje krátký videosestřih.

Sestřih ročníku 2022 si můžete prohlédnout zde:

Sestřih z roku 2019 je zde:

A zde si můžete připomenout i ročník 2018 😉