Přeskočit na obsah
Konec menu

Jan Doležal

PM Consulting s.r.o. / ředitel

Průvodce agilním světem, nastavením organziací, projektovým řízením i vedením týmů. Ředitel PM Consulting s.r.o. Procertifikovaný skrz naskrz:

V současné době se zabývá především agilitou v organizacích a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení, včetně Agile.

Dříve působil jako specialista na volné noze, krátce jako projektový manažer ve firmě Logos, a. s., a ještě dříve působil několik let ve východočeské společnosti Mikroelektronika, s. r. o., která je dodavatelem systémů odbavování v hromadné dopravě s celosvětovou působností, kde zavedl projektové řízení, zastával pozici vedoucího projektové kanceláře a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika).

Má zkušenosti především s projekty z IT, strojírenství, elektrotechniky, akademického i veřejnoprávního sektoru. Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001, agilním přístupům pak od roku 2014.

Je vedoucím autorem několika knih o projektovém řízení, např. „Projektový management“, „5 kroků k úspěšnému projektu“ nebo „Projektový management v praxi„.

Přednášky

Hybridní přístupy

Ne vždy je možné (z různých důvodů) použít jeden konkrétní rámec. Ale stále více je potřeba být adaptivní, agilní na úrovni týmu i organizace. Jaké jsou tedy možnosti a zkušenosti s kombinováním různých přístupů a prvků, agilních a prediktivních?

Ukážeme si organizace a prostředí, kde se agilita snoubí s prediktivními přístupy. Ať už je to kvůli kontextu, aktuálnímu projektu či produktu nebo z jiných důvodů. Vysvětlíme si, jak mohou různé prvky koexistovat, a zkušenosti, dobré i špatné, s takovým nastavením. Vše na základě osobních zkušeností v rámci praxe konzultanta.

Datum bude upřesněno.