Přeskočit na obsah
Konec menu

Z hvězdy spoluhráčem

Každý z nás už určitě zažil v týmu situaci, kdy má okolo sebe skvělé odborníky, pro které není žádný úkol neřešitelný. Potíž však nastává ve chvíli, kdy se objeví něco, co nelze zvládnout samostatně a je potřeba spolupracovat s ostatními. Najednou se začnou objevovat různé překážky a důvody, proč není dobrý nápad spolupracovat na té či oné věci ve více lidech.

Simulace vám nabídne možnost vžít se na malou chvíli do hvězdy v týmu, který musí pro splnění úkolu spolupracovat s ostatními, jinak nemá šanci uspět. Díky vlastnímu prožitku mnohem lépe pochopíte bariéry, které si člověk sám možná nevědomky staví do cesty a dokážete z něj udělat spoluhráče.

Na workshop se mohou přihlašovat pouze registrovaní účastníci. Máte-li již účet, přihlaste se.

Vystupující

Radek Gajdušek

RainFellows / konzultant

Radek Gajdušek vystudoval původně IT, dlouhé roky pracoval jako programátor, ale postupem času se přesunul do role Agilního kouče a Lean mentora v RainFellows. Rád zažívá Agilní transformace s lidmi na vlastní kůži a je s nimi na jednom „bojišti“, místo dávání chytrých rad a pouček ze zákulisí.

Kromě konzultantské dráhy stojí za platformou Red Button EDU, kde má na starosti vše okolo tvorby obsahu a je Scrum Master celého projektu.

Na podporu agility v ČR spoluzaložil spolek #CzechAgile, který má za cíl sjednotit českou agilní komunitu. Jeho velkou vášní je lední hokej. Kromě toho, že jej hraje pravidelně jako amatér, tak s projektem BrainBrush pomáhá malým i velkým sportovcům s mentálním tréninkem.

Petr Martinásek

RainFellows / konzultant

Petr Martinásek se zabývá agilitou, řízením projektů, Leadershipem a procesy přes 10 let. Vyznačuje se obrovskou dávkou nadšení a pozitivního myšlení, které je extrémně nakažlivé. I proto se zaměřuje na motivaci a vedení lidí. Miluje výzvy a setkávání s novými lidmi. Neustále přichází s inovativnimi řešeními, které týmy a firmy posouvají na další level.

Poslední dobou se Petr zaměřuje na uplatňování agilních myšlenek a principů v ne IT firmách a projektech.