Přeskočit na obsah
Konec menu

Úvod do SAFe

Seznamte se s podstatou, výhodami i omezeními nejpoužívanějšího rámce pro škálovaný agile – Scaled Agile Framework.

  • Získáte základní znalosti o rámci SAFe a možnostech, které nabízí.
  • Seznámíte se s principy, na kterých je SAFe založen, jak má koncipované role i jak vlastně souvisí s nastavením zbytku organizace.
  • Zcela určitě Vám budou vyvráceny některé mýty a pověry, které o tomto rámci kolují.
  • V závěru akce bude prostor na Vaše dotazy a diskuzi.

Na workshop se mohou přihlašovat pouze registrovaní účastníci. Máte-li již účet, přihlaste se.

Vystupující

Jan Doležal

PM Consulting s.r.o. / ředitel

Průvodce agilním světem, nastavením organziací, projektovým řízením i vedením týmů. Ředitel PM Consulting s.r.o. Procertifikovaný skrz naskrz:

V současné době se zabývá především agilitou v organizacích a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení, včetně Agile.

Dříve působil jako specialista na volné noze, krátce jako projektový manažer ve firmě Logos, a. s., a ještě dříve působil několik let ve východočeské společnosti Mikroelektronika, s. r. o., která je dodavatelem systémů odbavování v hromadné dopravě s celosvětovou působností, kde zavedl projektové řízení, zastával pozici vedoucího projektové kanceláře a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika).

Má zkušenosti především s projekty z IT, strojírenství, elektrotechniky, akademického i veřejnoprávního sektoru. Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001, agilním přístupům pak od roku 2014.

Je vedoucím autorem několika knih o projektovém řízení, např. „Projektový management“, „5 kroků k úspěšnému projektu“ nebo „Projektový management v praxi„.