Přeskočit na obsah
Konec menu

Storymapping prakticky (workshop)

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Storymapping? Snad všichni ho známe nebo jsme o něm slyšeli, ale… opravdu ho umíme využít tak, aby to dávalo smysl?
Zkušenost a úroveň znalostí PM s storymappingem se mohou lišit a závisí na řadě faktorů. Nicméně, obecně platí, že čím více zkušeností a znalostí PM, PO a další se storymappingem mají, tím lépe mohou tuto techniku používat a využít její potenciál. Pokud máte dobré porozumění tomu, jak storymapping funguje a jak ho správně používat, můžete vytvořit ucelený a srozumitelný plán pro vývoj produktu, který bude plně odpovídat potřebám zákazníků.
A přesně to si na workshopu ukážeme a Vy vyzkoušíte!

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Na workshop se mohou přihlašovat pouze registrovaní účastníci. Máte-li již účet, přihlaste se.

Vystupující

Jan Doležal

PM Consulting s.r.o. / ředitel

Průvodce agilním světem, nastavením organziací, projektovým řízením i vedením týmů. Ředitel PM Consulting s.r.o.

V současné době se zabývá především hybridními přístupy, agilitou v organizacích (SCRUM, SAFe, LeSS), Managementem 3.0 a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení nebo agilních přístupů.

Dříve působil jako specialista na volné noze, krátce jako projektový manažer ve firmě Logos, a. s., a ještě dříve působil několik let ve východočeské společnosti Mikroelektronika, s.r.o., která je dodavatelem systémů odbavování v hromadné dopravě s celosvětovou působností, kde zavedl projektové řízení, zastával pozici vedoucího projektové kanceláře a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika).

Má zkušenosti především s projekty a produkty z IT, strojírenství, elektrotechniky, akademického i veřejnoprávního sektoru. Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001, agilním přístupům pak od roku 2014 a od roku 2020 zkoumá možnosti hybridních přístupů.

Je vedoucím autorem několika knih o projektovém řízení, např. „Projektový management“, „Agilní přístupy vývoje produktu a řízení projektu“ nebo „Projektový management v praxi„.

Je také procertifikovaný skrz naskrz: