Šéfe, budu to mít hotové zítra!

(understanding estimates)

„Základy budou trvat tři měsíce, no, dám raději pět. Pak to postavit, to je takovej rok, dva, možná i tři. Budu na to potřebovat tak pět až deset lidí, no tak dám devět. Průměrná měsíční mzda krát devět lidí krát tři roky.”
„Šéfe, bude to stát 12.255.624,– Kč.”

Na workshop se mohou přihlašovat pouze registrovaní účastníci. Máte-li již účet, přihlaste se.

Vystupující

Petr Sloup

7skills | Projectman

Je přesvědčen, že zdokonalování osobnostních dovedností (soft skills) je stejně důležité jako získávání znalostí a zkušeností (hard skills), možná ještě důležitější. K čemu je skvělý programátor, když neumí pracovat v týmu? K čemu je zkušený šéf, když neumí jednat s lidmi? K čemu je obchodník, který umí najít nové příležitosti, když pak neumí vyjednat rozumnou cenu?
Své znalosti a zkušenosti nasbíral a zdokonaloval převážně na manažerských postech v korporátním prostředí, prací pro společnosti jako jsou GE Money Bank, HomeCredit, ING Bank, Datart, Škoda Auto, Novartis, MSD, a další.
Ve volném čase se aktivně věnuje investování na finančních trzích, programování pro radost, miluje dobré jídlo, rychlá auta, kvalitní vodku, svoje děti, ženu a psa.

Jiří Štovíček

7skills | Projectman

Jirka vyznává neustálé zdokonalování těla a mysli. Učí se španělsky, bere lekce strečinku, trénuje paměť, pravidelně plave a vzdělává se v oboru koučování a mentoringu.

  • Vedl globální IT projekty s týmy v několika časových zónách a kontinentech
  • Pracoval v korporátním prostředí i ve startupu
  • Vedl vývoj softwaru pro desítky tisíc uživatelů
  • Dodává projekty jak tradičním, tak agilním způsobem
  • Získal titul MBA v oboru Management a Leadership

Na svých přednáškách vždy preferuje dialog před PowerPointem a je velkým příznivcem reálných příkladů, vyprávění příběhů a gamifikace.

Miluje filmy, nesnáší budíky a nikdy neodmítne setkání nad šálkem dobré kávy.

Jan Diviš

7skills | Projectman

Honza se stal projektovým manažerem šťastnou náhodou. Kariéru začal před dvanácti lety v DHL, dodával globální projekty pro další světové korporace jako Ernst&Young, MSD a Novartis.

„Nikdy mi nestačilo vysvětlení, že to tak prostě je. Vždy chci chápat proč a jak věci fungují. Můžete něco dělat dobře, protože to už děláte dlouho a zažili jste většinu možných situací. Ale teprve po té co chápete principy fungování dané věci a všechny konsekvence se můžete nazývat odborníkem a dodávat skutečně dokonalá řešení.“

Má rád jízdu na horském kole, pobyt v přírodě a dobrý rum.