Přeskočit na obsah
Konec menu

Jak zlepšit kvalitu řízení projektů prostřednictvím analytických nástrojů

PM Maturity model jsme implementovali v loňském roce s primárním cílem zlepšit kvalitu dat se kterými pracujeme při řízení portfolia. V té době nás vůbec nenapadlo, že nám tento systém může pomoci zvýšit kvalitu dovedností jednotlivých projektových manažerů. Na workshopu s Vámi projdu kroky které můžete udělat pro zlepšení kvality i Vy v rámci svých projektů, programů a portfolií.

Na workshop se mohou přihlašovat pouze registrovaní účastníci. Máte-li již účet, přihlaste se.

Vystupující

Roman Slivka

Garrett – advancing motion / Portfolio Manager Leader

PMP certifikovaný projektový manažer s více než dvacetiletou zkušeností v oboru vedení projektů, programů a portfolií v oblasti informačních technologií, obchodních procesů a transformací.

Romanova současná výzva se jmenuje „Digital Transformation Office (DTO)“, pro jejíž vytvoření dostal mandát na konci loňského roku. DTO na rozdíl od klasické PMO, kterou asi všichni známe, se nesoustřeďuje pouze na vytvoření jednotné platformy pro řízení projektů, ale aktivní identifikaci a přípravu samotných transformačních iniciativ. DTO převezme aktivní roli v business analýze, procesního re-designu, UX designu, ale také v nelehké úloze integrace a koordinace různých způsobů řízení projektů.

Svoji profesní kariéru začal jako technický specialista při implementaci firemní IT struktury, postupně pak zastával roli technického vedoucího implementačních týmů, až přebral plnou zodpovědnost za implementaci projektů. Významnou roli v jeho profesním životě bylo působení v rámci IBM. Zde jako výkonný ředitel projektu, opakovaně prokázal své zkušenosti s vedením mezinárodní transformačních projektů a zejména pak své schopnosti komunikace a vyjednávání přímo se nejvyššími zástupci mezinárodních korporací.

Roman, se rád věnuje coachingu a mentoringu, ale také námořnímu jachtingu a fotografování.