Přeskočit na obsah
Konec menu

Projektová komunikace prakticky

Klíčem úspěchu projektu je správná a účelná komunikace. Na praktických ukázkách a Vašich konkrétních případech si ukážeme jak se z risků, issue a rozhodnutí může stát Vaše nejsilnější zbraň, která Vás vystřelí do další úrovně řízení projektů.

V rámci přípravy budu chtít, aby si každý z Vás připravil reálné projektové riziko, problém, akce či požadavky rozhodnutí, které potřebujete sdělit členům projektového týmu.

Přihlašování na workshopy bude spuštěno 1. 4. 2022.

Vystupující

Roman Slivka

Garrett – advancing motion / Portfolio Manager Leader

PMP certifikovaný projektový manažer s více než dvacetiletou zkušeností v oboru vedení projektů, programů a portfolií v oblasti informačních technologií, obchodních procesů a transformací.

Roman, před nedávnem akceptoval výzvu transformovat způsob řízení projektů a připravit prostředí uvnitř společnosti na vstup do „Digital Enterprise“. Mimo standardizace způsobů řízení a implementaci portfolio managementu, se zabývá i zavádění digitálních technologií do průmyslové výroby (Big Data, Industry 4.0, RPA, AI, IoT, Blockchain).

Svoji profesní kariéru začal jako technický specialista při implementaci firemní IT struktury, postupně pak zastával roli technického vedoucího implementačních týmů, až přebral plnou zodpovědnost za implementaci projektů. Významnou roli v jeho profesním životě bylo působení v rámci IBM. Zde jako výkonný ředitel projektu, opakovaně prokázal své zkušenosti s vedením mezinárodní transformačních projektů a zejména pak své schopnosti komunikace a vyjednávání přímo se nejvyššími zástupci mezinárodních korporací.

Roman, se rád věnuje coachingu a mentoringu, ale také námořnímu jachtingu a fotografování.