Přeskočit na obsah
Konec menu

OpenSpace tržiště

Workshop pro OpenSpace.

Přijďte se svým tématem na přednášku či workshop, hru nebo diskuzi. Budete mít 1 minutu na představení svého téma, které pak bude zařazeno do zítřejšího OpenSpace. neváhejte, počet OpenSpace míst a časů je omezen!

Co je to Open Space a jak to bude ve Zlíně probíhat zjistíte zde.

Přihlašování na workshopy bude spuštěno 1. 4. 2021.

Vystupující

Jan Doležal

PM Consulting s.r.o. / ředitel

PM expert, agilista, game designer. Ředitel PM Consulting s.r.o. Certifikovaný SCRUM Master a Product owner (Scrum Alliance CSM a CSPO),  IPMA ® Level B, PMI® PMP, licencovaný facilitárot Management 3.0.

V současné době se zabývá především agilitou v organizacích, agilními transformacemi a vývojem simulačních her sloužících pro trénink projektového řízení v tradičním  i agilním pojetí.

Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001. Dříve působil jako specialista na volné noze, krátce jako projektový manažer ve firmě Logos, a. s., a ještě dříve působil několik let ve východočeské společnosti Mikroelektronika, s. r. o., kde zavedl projektové řízení, zastával pozici vedoucího projektové kanceláře (Senior project manager) a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika). Nyní je ředitelem, trenérem a poradcem ve společnosti PM Consulting s.r.o.

Je vedoucím autorem několika knih o projektovém řízení, např. „Projektový management“, „5 kroků k úspěšnému projektu“ nebo „Projektový management v praxi„.