Offices & Troglodytes

Je to každodenní boj o kořist. Houfy žen a mužů každý den zasedající ke strojům, aby bojovali s neúprosnými koly kapitalismu. Vybaveni rolí z vizitky, jejíž význam však již dávno nepokrývá to, co opravdu dělají celé dny. Tlačeni k výkonu svým šéfem, neúprosným ERP, nutností splnit KPI a neúprostou pátou hodinou, do které musí vše stihnout. Měsíc co měsíc, rok co rok. S pocitem drcení mezi kladivem a kovadlinou pracují na několika projektech zaráz a žádný nestíhají, jsou obklopení kolegy, jejiž práce je jim záhadou a pracují na strategii, které nerozumí. Vlastně spíše doufají, že nějaká existuje.

Znáte je? Potkáváte jejich strhaté tváře ve výtahu, na chodbě i v zasedačkách? V hloubi duše věříte, že jim lze pomoci a přinést do jejich každodenního chaosu trochu nadhledu, řádu a uvědomění? Pak jste na tomto workshopu správně. Naučím vás jednoduchým principům práce s pracovní rolí a její naváznosti na role jiné. Jednoduchý nástroj účinnosti magické houfnice si prostě zamilujete. Těším se u hracího stolu.

Na workshop se mohou přihlašovat pouze registrovaní účastníci. Máte-li již účet, přihlaste se.

Vystupující

Petr Pouchlý

Kapitán designového studia Court of Moravia

Kapitán designového studia Court of Moravia, evengelista holakracie a popularizátor využívání her v byznysu. Míchá 13 let zkušeností ze světa nadnárodních korporací, kde pracoval jako dělník kapitalismu, s praxí z neziskového sektoru (kde pracoval mnohem déle) a vedení svobodné firmy Court of Moravia. Ze všech světů si bere to nejlepší pro efektivní řízení projektů, vedení týmů a dosahování pozitivních změn.