Jak požádat šéfa o další milión před koncem projektu a přežít to?

(managing expectations)

on: „Jé, ty jsi pěkně oblečená!“
ona: „Říkal jsi přeci, že večer jdeme ven. Myslela jsem, že do divadla.“
on: „Já myslel my jako my chlapi. Večer hraje Bohemka.“
ona: „No to ale zítra ráno nestihneme vybrat tu sedačku. Říkal jsi, že to spěchá, tak jsem kvůli tomu zrušila kadeřnici!“
on: „Ano, spěchá, ale nemusí to být tento týden.“
ona: „!@$#!@!!!“

Na workshop se mohou přihlašovat pouze registrovaní účastníci. Máte-li již účet, přihlaste se.

Vystupující

Petr Sloup

7skills | Projectman

Je přesvědčen, že zdokonalování osobnostních dovedností (soft skills) je stejně důležité jako získávání znalostí a zkušeností (hard skills), možná ještě důležitější. K čemu je skvělý programátor, když neumí pracovat v týmu? K čemu je zkušený šéf, když neumí jednat s lidmi? K čemu je obchodník, který umí najít nové příležitosti, když pak neumí vyjednat rozumnou cenu?
Své znalosti a zkušenosti nasbíral a zdokonaloval převážně na manažerských postech v korporátním prostředí, prací pro společnosti jako jsou GE Money Bank, HomeCredit, ING Bank, Datart, Škoda Auto, Novartis, MSD, a další.
Ve volném čase se aktivně věnuje investování na finančních trzích, programování pro radost, miluje dobré jídlo, rychlá auta, kvalitní vodku, svoje děti, ženu a psa.

Jan Diviš

7skills | Projectman

Honza se stal projektovým manažerem šťastnou náhodou. Kariéru začal před dvanácti lety v DHL, dodával globální projekty pro další světové korporace jako Ernst&Young, MSD a Novartis.

„Nikdy mi nestačilo vysvětlení, že to tak prostě je. Vždy chci chápat proč a jak věci fungují. Můžete něco dělat dobře, protože to už děláte dlouho a zažili jste většinu možných situací. Ale teprve po té co chápete principy fungování dané věci a všechny konsekvence se můžete nazývat odborníkem a dodávat skutečně dokonalá řešení.“

Má rád jízdu na horském kole, pobyt v přírodě a dobrý rum.