Přeskočit na obsah
Konec menu

Digitální transformace projektových týmů

Na projektové či agilní týmy jsou kladeny stále vyšší nároky. Výstupy musí dodávat rychleji a efektivněji, navíc v neustále se měnícím prostředí, které způsobuje změny priority, nedostatek zdrojů, roztříštěnost nástrojů. Projektoví manažeři proto musí být schopni neustále inovovat svůj přístup a umět si rychle sestavit tým i technické nástroje dle potřeb konkrétního projektu. Organizace pak musí být schopné zastřešit různorodé aktivity v rámci portfolia a poskytnout základní rámce, které vymezí fungování týmů a zvýší produktivitu jako celku.

V průběhu workshopu získáte nejen příklady dobré praxe, ale dozvíte se také o konceptu Citizen Development a technologiích, které vám mohou pomoci v digitální transformaci řízení projektů.

Na workshop se mohou přihlašovat pouze registrovaní účastníci. Máte-li již účet, přihlaste se.

Vystupující

Martin Répal

Senior konzultant a PM / inzagi

Martin Répal působí jako senior konzultant a projektový manažer společnosti inzagi, která se zabývá implementacemi systémů pro řízení projektů a projektových portfolií. Více než desetileté manažerské a projektové zkušenosti získal během působení ve společnostech AutoCont, skupině UniControls a ČSA. Jako konzultant Microsoft EPM stál u počátků softwarové podpory projektového řízení v ČR. V současné době vyučuje Projektové řízení na Vysoké škole obchodní v Praze a je spoluautorem publikace o řízení portfolia projektů a autorem skript a odborných článků. Martin Répal je certifikovaným projektovým manažerem PRINCE2 Practitioner a držitelem produktové certifikace Microsoft Certified IT Professional pro oblast EPM.