Stanislav Bílek

PMI Czech Republic Chapter / President

Standa je prezidentem České komory PMI, české pobočky neziskové organizace PMI poskytující metodickou podporu pro řízení projektů, programů a portfolií více než 2,9 milionům projektových profesionálů, včetně více než 500 000 členů v 208 zemích a oblastech po celém světě.

Standa pracuje jako programový manažer a change facilitátor pro nadnárodní finanční instituci. Za sebou má více než 15 let zkušeností s projektovým řízením, service managementem, business consultingem a vedením kurzů projektového řízení. Kromě projektů a programů ve finančním sektoru řídil mezinárodní implementační projekty ERP a CRM systémů v CEE regionu zejména pro farmaceutické a oil&gas společnosti.

Přednášky

Project management do škol? Zažeň nudu, zachraň vejce!

Chcete si na chvíli odpočinout od sezení v přednáškové místnosti a zapojit ruce, nohy a trošku snad i mozek? Potom je náš zážitkový workshop určený právě Vám! Na začátku vám ve zkratce představíme, co to je PMI Educational Foundation a co znamená její mise „Project management for Social Good“. A pak se rychle pustíte do práce 🙂 Stejně jako naši vybraní středoškoláci budete i vy pracovat v týmech, rozvíjet své kreativní myšlení, týmovou spolupráci a tah na branku. Na konci vyhodnotíme, jak to všem šlo a uklidíme po sobě 😉 Samozřejmě nebude chybět ani řádné „lessons learned“…

Středa 15. 5. v 11:30 - 12:25 HOD. Učebna 303