Roman Slivka

IBM Global Services Delivery Center Czech Republic / Global Transition & Transformation Program Manager

PMP certifikovaný projektový manažer s více než dvacetiletou zkušeností v oboru vedení projektů, programů a portfolií v oblasti informačních technologií, obchodních procesů a transformací. Roman, v současné době vede celosvětový IT transformační projekt, který pokrývá přes pět set lokací v téměř sto zemích světa. Do projektu vstoupil na počátku tohoto roku jako krizový manažer s cílem dostat projekt z „red statusu“ a obnovit důvěru zákazníka..
Svoji profesní kariéru začal jako technický specialista při implementaci firemní IT struktury, postupně pak zastával roli technického vedoucího implementačních týmů, až přebral plnou zodpovědnost za implementaci projektů. Před nástupem do IBM, získal zkušenosti v oblastech zadávání projektů, návrhů řešení, vyjednávání s klienty, nasazení komplexních obchodních řešení jako jsou zabezpečení sítí, enterprise content management ve finanční, vládní a průmyslové, komerční sféře.
V rámci IBM jako výkonný ředitel projektu, opakovaně prokázal své zkušenosti s vedením mezinárodní transformačních projektů a zejména pak své schopnosti komunikace a vyjednávání přímo se nejvyššími zástupci mezinárodních korporací.

Přednášky

Vemte rozum do hrsti a vystupte z Agilního davu

Za devatero horami a devatero řekami, žilo bylo království to království se jmenovalo Spotify, Valve, Zappos, a nebo třeba Morning Star. Vyberte si. Po té, co čiperný a hbitý Honza dokázal přemoci zlou saň, jenž svojí těžkopádností ujídala postupně všechny krásné myšlenky, se v těchto království zase mohlo zpívat a radovat se. Navrátila se spokojenost, pole, řeky, lesy kypěly nadbytkem hojností. Přidejte se k nám a budete se mít také dobře.

Nechci patřit k těm jenž slepě následují stádo. Nechci patřit ale ani k těm, jenž pohrdají pokrokem. Chci se s Vámi podělit o pár zkušeností, které mi na současném Agilní “šílenství” vadí a o čem se mnohdy nahlas nemluví. Abych však šel s “dobou” chci Vás poprosit, abyste se i Vy všichni aktivně do přednášky zapojili. Jak? Vše se včas dozvíte.

Středa 23. 5. v 16:20 - 16:50 HOD. Přednáškový sál

Panelová diskuze

Panelová diskuze s pozvanými osobnostmi. Pozvání přijali:

  • Zuzi Šochová
  • Roman Slivka
  • Radek Gajdušek
  • Vlastimil Poláček

Moderuje Jan Doležal.

Středa 23. 5. v 17:00 - 18:00 HOD. Přednáškový sál