Přeskočit na obsah
Konec menu

Petra Holzerová

XART s.r.o. / Personalista

Petra se zabývá oblastí personálního řízení 18 let. Postupně prošla HR pozicemi od HR recruitera po HR manažera ve společnosti s 600 zaměstnanci. Díky těmto zkušenostem nasbírala mnoho tipů, jak a kde efektivně hledat zaměstnance a týmy stabilizovat. Aktivně vedla rekvalifikační kurzy Personalista dle normy 62-007-N pod renomovanou vzdělávací agenturou a poslední 4 roky má jako personalista pod palcem téměř 40ti členný tým webové a marketingové agentury XART s.r.o. Kromě interních procesů náboru a on-boardingu nových kolegů, je také součástí marketingového HR oddělení, který zajišťuje outsourcing náboru zaměstnanců pro klienty. Dále se zabývá procesem spokojenosti a stabilizace zaměstnanců s využitím moderních HR trendů a postupů.

Je hlavním spoluautorem projektu Efektivní náborové kampaně a pravidelně předává nasbírané zkušenosti spolu s kolegy všem HR nadšencům formou workshopů. Je absolventem Vysokého učení technického v Brně programu Ekonomika podniku. Zajímá se o psychologii a motivaci zaměstnanců.

Přednášky

Personální trendy „nejen“ pro agilní týmy – Personální trendy 4scrum (přednáška)

Jak zaujmout na trhu práce a udržet v týmu nejvhodnější kolegy (nejlepší nemusí být vždy ten vhodný)? Aneb „Cesta k úspěšnému doplnění a stabilizaci týmu“.

Nedostatek vhodných zájemců o práci dnes trápí spoustu firem. Zaujmout a následně získat při dnešní míře nezaměstnanosti zkušené, schopné, loajální, efektivní, vzdělané, kultivované, týmové atd. pracovníky není rozhodně jednoduchá disciplína. V posledních dvou letech se nám v XARTu podařilo připravit „recept na efektivní náborové kampaně“, díky kterým se na nás, nejvyhledávanější marketingovou agenturu na Vysočině, začali obracet klienti z celé ČR. Hledat a hlavně nacházet ty pravé lidi do týmu se nám v poslední době opravdu daří. Stačí dodržel pár tipů a využit několik trendů a situace se zlepší!

Středa 24. 5. v 13:30 - 14:20 HOD. Posluchárna 128