Petr Sloup

7skills | Projectman

Je přesvědčen, že zdokonalování osobnostních dovedností (soft skills) je stejně důležité jako získávání znalostí a zkušeností (hard skills), možná ještě důležitější. K čemu je skvělý programátor, když neumí pracovat v týmu? K čemu je zkušený šéf, když neumí jednat s lidmi? K čemu je obchodník, který umí najít nové příležitosti, když pak neumí vyjednat rozumnou cenu?
Své znalosti a zkušenosti nasbíral a zdokonaloval převážně na manažerských postech v korporátním prostředí, prací pro společnosti jako jsou GE Money Bank, HomeCredit, ING Bank, Datart, Škoda Auto, Novartis, MSD, a další.
Ve volném čase se aktivně věnuje investování na finančních trzích, programování pro radost, miluje dobré jídlo, rychlá auta, kvalitní vodku, svoje děti, ženu a psa.

Přednášky

Jak požádat šéfa o další milión před koncem projektu a přežít to?

(managing expectations)

on: „Jé, ty jsi pěkně oblečená!“
ona: „Říkal jsi přeci, že večer jdeme ven. Myslela jsem, že do divadla.“
on: „Já myslel my jako my chlapi. Večer hraje Bohemka.“
ona: „No to ale zítra ráno nestihneme vybrat tu sedačku. Říkal jsi, že to spěchá, tak jsem kvůli tomu zrušila kadeřnici!“
on: „Ano, spěchá, ale nemusí to být tento týden.“
ona: „!@$#!@!!!“

Čtvrtek 16. 5. v 13:00 - 13:55 HOD. Posluchárna 108

Šéfe, budu to mít hotové zítra!

(understanding estimates)

„Základy budou trvat tři měsíce, no, dám raději pět. Pak to postavit, to je takovej rok, dva, možná i tři. Budu na to potřebovat tak pět až deset lidí, no tak dám devět. Průměrná měsíční mzda krát devět lidí krát tři roky.”
„Šéfe, bude to stát 12.255.624,– Kč.”

Středa 15. 5. v 14:30 - 15:25 HOD. Posluchárna 108