Petr Pouchlý

Kapitán designového studia Court of Moravia

Kapitán designového studia Court of Moravia, evengelista holakracie a popularizátor využívání her v byznysu. Míchá 13 let zkušeností ze světa nadnárodních korporací, kde pracoval jako dělník kapitalismu, s praxí z neziskového sektoru (kde pracoval mnohem déle) a vedení svobodné firmy Court of Moravia. Ze všech světů si bere to nejlepší pro efektivní řízení projektů, vedení týmů a dosahování pozitivních změn.

Přednášky

Offices & Troglodytes

Je to každodenní boj o kořist. Houfy žen a mužů každý den zasedající ke strojům, aby bojovali s neúprosnými koly kapitalismu. Vybaveni rolí z vizitky, jejíž význam však již dávno nepokrývá to, co opravdu dělají celé dny. Tlačeni k výkonu svým šéfem, neúprosným ERP, nutností splnit KPI a neúprostou pátou hodinou, do které musí vše stihnout. Měsíc co měsíc, rok co rok. S pocitem drcení mezi kladivem a kovadlinou pracují na několika projektech zaráz a žádný nestíhají, jsou obklopení kolegy, jejiž práce je jim záhadou a pracují na strategii, které nerozumí. Vlastně spíše doufají, že nějaká existuje.

Znáte je? Potkáváte jejich strhaté tváře ve výtahu, na chodbě i v zasedačkách? V hloubi duše věříte, že jim lze pomoci a přinést do jejich každodenního chaosu trochu nadhledu, řádu a uvědomění? Pak jste na tomto workshopu správně. Naučím vás jednoduchým principům práce s pracovní rolí a její naváznosti na role jiné. Jednoduchý nástroj účinnosti magické houfnice si prostě zamilujete. Těším se u hracího stolu.

Čtvrtek 16. 5. v 11:00 - 11:55 HOD. Učebna 303

Projekty řídím skvěle, ale kolegové to bojkotují

Pořídili jste za drahé licence vytuněný projektový nástroj, ale lidé do něj nechtějí klikat? Máte sice certifikované klíčové lidi, ale projekty se pak padají na přístupu řadových členů týmu? Nebo jste dokonce proškolili už všechny a oni přesto tvrdí, že nemají čas nebo zadávají údaje pozdě/špatně?

Kdyby existovala přednáška, která vyřeší všechny tyhle problémy jen tím, že ji povím, nad výší mého konta by se musel jít stydět nejeden šejk do kouta. Takže nemožné vám neslíbím. Přesto ze zkušenosti vlastní i klientských vím, kde bývá nejčastěji zakopaný pes a co s tím. A rád vám to povím, ač jsem si jist, že stejně pak nenajdete čas metody nasadit ;). Ale i tak věřím, že to bude stát za to.

Čtvrtek 16. 5. v 09:00 - 09:40 HOD. Přednáškový sál