Přeskočit na obsah
Konec menu

Petr Novotný

Agile academy founder

Agilní kouč, který se podílel na agilní transformaci ING v Nizozemí, působil jako lead coach na transformaci pojišťovny OHRA, spolupracoval s Arie van Bennekumem (spoluautor Agilního manifesta), vytvořil a vedl komunitu agilních koučů v České spořitelně a nyní pomáhá s agilní transformací společností T-Mobile a Slovak Telekom. Agilitu nevidí jako něco dogmatického, ale jako způsob, jak být flexibilnější na trhu a jak mít spokojenější a tím pádem efektivnější zaměstnance. V lednu 2020 založil společnost Agile academy specializující se na vzdělávání v oblasti agility.

Přednášky

JÁ x MY. A ONI?!

Vnímání jednotlivců a skupin bývá klíčem k úspěchu (či neúspěchu) projektu, produktu, ale i celo-firemní transformace.

Rád bych se s vámi podělil o zkušenosti z mnoha organizací, ve kterých se já a mí kolegové s touto tématikou pravidelně setkáváme. Jaké jsou projevy, jaké jsou příčiny a co si s tím počít. Budu také mluvit o roli projekťáka v organizacích, které se vydaly agilní cestou – jaká byla teorie a jaká praxe.

No a v neposlední řadě nasdílím ty nejzajímavější momenty z agilních transformací, a to jak úspěchy, tak věci, kterým bych se příště snažil vyvarovat.

Čtvrtek 19. 5. v 14:00 - 14:40 HOD. Přednáškový sál