Petr Lev

Symphera

Petr pracuje v Sympheře jako seniorní konzultant projektového řízení. Řídí u zákazníků velké a problémové projekty případně pomáhá tyto projekty zvládat jejich projektovým manažerům. Také se zaměřuje na agilní techniky či na assessmenty projektových manažerů. Mimo konzultingové role v Sympheře vede tréninkovou část firmy.  

Petr vlastní certifikáty PRINCE2® Practitioner, PRINCE2 Agile, Agile PM® či Certified Scrum Master. Je také jeden ze zakladatelů a bývalý dlouholetý předseda Studentského klubu projektového řízení. V současné době příležitostně přednáší na univerzitách a podílí se na organizaci konferencí projektového řízení v Čechách.

Přednášky

Efektivní vedení Meetingů

Pracovní schůzky a porady jsou denním chlebem většiny z nás. A možná i Vy jste zažili, že neznáte smysl meetingu, na kterém právě sedíte nebo nevíte proč jste vlastně jeho účastníkem. Možná se také občas účastníte porad, kde někteří kolegové za celou dobu nezvednou hlavu od monitoru svého počítače. A možná máte také nezřídka plný kalendář zbytečných meetingů, že pak nestíháte žádnou jinou práci.

Jestli ano, přijďte se s námi bavit, jak být efektivní na poradách a vyhnout se ztrátě Vašeho času či času Vašich kolegů.

Čtvrtek 16. 5. v 09:45 - 10:40 HOD. Posluchárna 108