Petr Ježek Miklíček

Court of Moravia / strategické řízení

Dělám strategické řízení Court of Moravia. Vedu změnové projekty ve firmách – jak projektově, tak designérsky. Kultivuju hravost a hravý přístup. Posledních 6 let se v nezisku a soukromém sektoru věnuju designu a nasazování změn v HR, PM, procesech a employee experience. Mám rád elegantní jednoduchá řešení, která jdou rovnou k věci. Stejně, jako dobré hry.

Přednášky

Impact: serious game o budoucích technologiích – druhý běh

Pokud jste se zapsali na první běh, už se nezapisujte sem. Druhý běh je STEJNÝ JAKO PRVNÍ. Technologie budoucnosti budou definovány stroji, ale stroje budou řízeny lidmi a jejich rozhodnutími. Jak a podle čeho se budou lidé rozhodovat si vyzkoušíte v této jednoduché a svižné serious game založené na reportu MetaScan3 (link http://publications.gc.ca/collections/collection_2014/hpc-phc/PH4-147-2014-eng.pdfpozn: je třeba kliknout na accept terms tlačítko)  od Policy Horizon.

Čtvrtek 16. 5. v 13:00 - 13:55 HOD. Učebna 303

Impact: serious game o budoucích technologiích – první běh

Technologie budoucnosti budou definovány stroji, ale stroje budou řízeny lidmi a jejich rozhodnutími. Jak a podle čeho se budou lidé rozhodovat si vyzkoušíte v této jednoduché a svižné serious game založené na reportu MetaScan3 (link http://publications.gc.ca/collections/collection_2014/hpc-phc/PH4-147-2014-eng.pdfpozn: je třeba kliknout na accept terms tlačítko)  od Policy Horizon.

Středa 15. 5. v 14:30 - 15:25 HOD. Posluchárna 109