Přeskočit na obsah
Konec menu

Petr Janiš

Projectman.cz / spolumajitel

Projektový manažer, konzultant a školitel, spolumajitel Projectman.cz, zakládající člen a člen vedení České komory PMI. Petra zajímají nové výzvy v oboru a pozorně sleduje nové trendy na trhu.

Projectman.cz je největší specializovanou firmou na projektové řízení v Česku – s 50 projektovými manažery a business analytiky u klientů. Od roku 2011 jsme odřídili 160 projektů a odpracovali 130 člověkolet projektového řízení. Krom outsourcingu poskytujeme konzultace, agilní koučink a školení.

Přednášky

Manifest nového projekťáka

Projektový management zažívá největší otřes v historii. Transformační trendy v organizacích redefinují pozici projekťáka a nutí nás k rozšiřování repertoáru o nové postupy a hlavně mění myšlenkové modely, na nichž jsme doposud stavěli. Rychlost a komplexita změn a nástup exponenciálních technologií vyžadují nové dovednosti a kladou před nás dříve neřešené výzvy. Stává se z projekťáků “ohrožený druh”?

Ondra s Petrem se potkali se špičkami agilniho a projektového řízení a sesbírali data o nových trendech, které Vám představí. Společně vytvoříme manifest nového projekťáka, který nám pomůže využít příležitostí nové doby k tomu abychom byli úspěšní. 

Čtvrtek 19. 5. v 09:00 - 09:40 HOD.