Martina Šabatková

Symphera / juniorní konzultant

Martina je součástí týmu společnosti Symphera od roku 2019, kde působí jako juniorní konzultant. Poskytuje podporu při řízení projektů a konzultačních činnostech seniorním konzultantům společnosti. Mimo to pomáhá i s odbornou přípravou prezentací a přednášek.

Martina má zkušenosti s řízením projektů a optimalizací procesů ve zdravotnictví v Německu, kde žije již čtvrtým rokem. Během studentských let byla aktivním členem Studentského klubu projektového řízení, kde vzplanula její vášeň pro projektové řízení. V současné době se také podílí na organizaci konferencí z této oblasti.

Přednášky

Efektivní vedení Meetingů

Pracovní schůzky a porady jsou denním chlebem většiny z nás. A možná i Vy jste zažili, že neznáte smysl meetingu, na kterém právě sedíte nebo nevíte proč jste vlastně jeho účastníkem. Možná se také občas účastníte porad, kde někteří kolegové za celou dobu nezvednou hlavu od monitoru svého počítače. A možná máte také nezřídka plný kalendář zbytečných meetingů, že pak nestíháte žádnou jinou práci.

Jestli ano, přijďte se s námi bavit, jak být efektivní na poradách a vyhnout se ztrátě Vašeho času či času Vašich kolegů.

Čtvrtek 16. 5. v 09:45 - 10:40 HOD. Posluchárna 108