Přeskočit na obsah
Konec menu

Lucie Bartošová

XART s.r.o. / Obchodní konzultantka online marketingu

Lucie Bartošová se věnuje obchodním procesům již druhou dekádu. Spolu s rozvíjejícím se online světem a skvělým týmem marketingové agentury za zády pronikla během posledních měsíců do tématu HR marketingu. Propracované workshopy, osobní konzultace s klienty i empatie a nadšení pro dobrou věc ji přivedly k novým zkušenostem, které zúročuje nejen v interních procesech při úzké spolupráci s personalistkou, ale hlavně v náhledu a objektivitě v proklientském styku.

Lucie má dlouholeté zkušenosti v obchodní oblasti, se specializací na firemní systémy a marketing. Absolvovala Mendelovu univerzitu v Brně – studijní program Systémové inženýrství. Zajímá se o osobní rozvoj a well-be-ing.

Přednášky

Personální trendy „nejen“ pro agilní týmy – Personální trendy 4scrum (přednáška)

Jak zaujmout na trhu práce a udržet v týmu nejvhodnější kolegy (nejlepší nemusí být vždy ten vhodný)? Aneb „Cesta k úspěšnému doplnění a stabilizaci týmu“.

Nedostatek vhodných zájemců o práci dnes trápí spoustu firem. Zaujmout a následně získat při dnešní míře nezaměstnanosti zkušené, schopné, loajální, efektivní, vzdělané, kultivované, týmové atd. pracovníky není rozhodně jednoduchá disciplína. V posledních dvou letech se nám v XARTu podařilo připravit „recept na efektivní náborové kampaně“, díky kterým se na nás, nejvyhledávanější marketingovou agenturu na Vysočině, začali obracet klienti z celé ČR. Hledat a hlavně nacházet ty pravé lidi do týmu se nám v poslední době opravdu daří. Stačí dodržel pár tipů a využit několik trendů a situace se zlepší!

Středa 24. 5. v 13:30 - 14:20 HOD. Posluchárna 128