Přeskočit na obsah
Konec menu

Jaroslava Michálková

PMI Czech Republic / Víceprezident pro programy

Jarka miluje projektové řízení a běžky. Společně s ostatními dobrovolníky se snaží v PMI komoře inspirovat leadry, projektové manažery i studenty, jak středních, tak vysokých škol. Jarka vede iniciativu soutěže „Vaše udržitelné projekty“ společně s podporou Silvie Drahošové z IPMA Slovensko a Aleny Pokorné z IPMA Česká republika. Eva Šviráková jim pomáhá v komunikaci se studenty. S Vlastimilem Poláčkem Jarka organizuje online akce týkající se témat udržitelnosti. Jarka se v PMI věnuje také propagaci předmětu projektového řízení pro život pro střední školy v České republice. Jarka ráda organizuje sportovní či jiné akce pro dobrovolníky. V profesní kariéře vede projekty v HR v mezinárodní společnosti Doosan Bobcat EMEA se sídlem v Dobříši.

Přednášky

Open Space – PM do škol

Čtvrtek 19. 5. v 09:45 - 10:35 HOD. Učebna 330

Soutěž „Vaše udržitelné projekty“

Profesní organizace projektových manažerů v České a Slovenské republice PMI Czech Republic, IPMA Czech Republic a IPMA Slovakia uspořádaly soutěž „Vaše udržitelné projekty“. Cílem akce je inspirovat projektové manažery a leadry a sdílet zkušenosti s realizací projektů zaměřených na udržitelnost a sociální zodpovědnost. Mezi benefity akce patří rozšíření kompetence projektových manažerů, propojení komunit projektových manažerů ČR a SK, sdílení know-how a získání zpětné vazby na problémy a jejich projektová řešení. Představení nominovaných projektů proběhlo ve dvou termínech 22. 2. a 1. 3. 2022 online. Vyhlášení výsledků se konalo také online před Dnem Země 21.4.
Na konferenci budou představeny nejlépe hodnocené projekty a budou odměněni manažeři nejinspirativnějších udržitelných projektů.

Středa 18. 5. v 13:30 - 14:20 HOD. Přednáškový sál