Hana Jadavan

Avast Software / Scrum Master

Hana Jadavan je aktivní členkou české agilní komunity. Jako Scrum Master v Avast Software pracuje od roku 2014. Aktuálně se více než práci s týmy věnuje budování vysoce efektivní a zároveň radostné firemní kultury a koučování a mentoringu v oblasti agilu a leadershipu.

Hana je držitelkou několika agilních certifikací, ve svém volném čase se ráda vzdělává a zapojuje se do různých činností spojených s agilní komunitou: přednášení, mentoringu, překládání textů a organizaci agilních setkání. Dělá jí radost dělit se s ostatními o nabyté informace a na oplátku se od nich zase nechat inspirovat.

https://hanajadavan.cz/

Přednášky

Jak se stát Projektovým manažerem, kterého budou týmy milovat

Stává se vám, že si nejste jisti, kde je pro vás v agilní firmě místo? Že je zde pořád hranice mezi vy a oni (týmy)? Že se někdy s týmy obtížně spolupracuje a vzniká “blbá” atmosféra? Jako Scrum Master jsem po několik let působila jako prostředník mezi světem projektového managementu a světem softwarového vývoje a vnímala konflikt mezi vzájemnými očekáváními obou těchto světů. Svou prezentací bych chtěla předat několik praktických tipů, jak se stát Projektovým manažerem, kterého budou agilní týmy milovat a s nimž budou rádi spolupracovat.

Středa 15. 5. v 15:50 - 16:20 HOD. Přednáškový sál