Gerasim Farafonov

IT Project Manager

Projektový manažer s více než 6 lety zkušeností vedení projektů. Vlastní PMP certifikaci.

Do zkušeností Gerasima patří infrastrukturní projekty v bankovnictví, řízení portfolia projektů vývoje a implementace výrobních softwarů v petrochemickém průmyslu a R&D projekty v automotive.

Aktuálně pracuje na projektu z portfolia mobilita jako služba pro velkou mezinárodní korporaci. Tento projekt je velkou výzvou a zároveň skvělou možnosti jak usnadnit obyvatelům Prahy pohyb z bodu A do bodu B a zlepšit tak městský život.

Přednášky

I v projektech se dějí zázraky

Gery dokázal malý zázrak, když během několika týdnů se stal z téměř nechtěného projektového manažera člověkem, jehož práce je dávána za přiklad ostatním.

Naše první setkání s Gery bylo krátce po jeho nevydařeném vystoupení před managementem firmy, kde mu bylo naznačeno, že takhle rozhodně ne. Gery byl plný frustrace a zklamání. Používal slova a výrazy jako: „Oni tomu vůbec nerozumí“, „nechápou, že produkt je zastaralý a musí se radikálně změnit“, „já přece chci jen aby projekt ro především pro ně úspěšný!“.

Jaká byla naše společná cesta? Čím vším si Gery musel projít? Jakých chyb se nejčastěji při řízení projektů a lidí dopouštíme? Jak může coaching a mentoring pomoci v růstu i těm zdánlivě úspěšným?

Za sebe jsme moc rád, že Gery nebojí vystoupit a přiznat: „Dělal jsem základní chyby které jsem neviděl.“ Společně s Gerym se na Vás těšíme a doufám, že náš společný příběh může pomoci i Vám.

Středa 15. 5. v 11:30 - 12:25 HOD. Přednáškový sál