Přeskočit na obsah
Konec menu

Zranitelnost je síla: jak se nenechat rozcupovat dravými manažery, náročnými klienty a pološílenými šéfy (přednáška)

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Jak vysoko stojí v žebříčku vašich hodnot duševní zdraví? A co děláte pro to, aby s vámi vydrželo i přes šílené pracovní tempo? Nejste mašina. Jste člověk. A přesto, jak často jedete na výkonnostní automat?

Chápu, nechcete zklamat šéfa, klienta ani svoje kolegy. A tak to zase zvládnete, podáte skvělý výkon. Tlak ze všech stran z vás vymačká to nejlepší. Cena není malá: vyprázdníte svůj energetický kredit. Ocitnete v mínusu. Vaše duše jede na dluh. Pocit prázdnoty ale rychle odeženete pryč. Zatím to jde. S každým bezmyšlenkovým zatnutím zubů ale vzrůstá riziko, že za pár měsíců, či let se něco ve vás ozve tak silně, abyste to už nemohli umlčet.

Nemusí to tak být. Můžete pro svoje potřeby a svoji důstojnost začít vytvářet prostor už dnes. Přednáška Olgy Vlachynské vám ukáže, jak po cestě náročným terénem naspeedovaných eg a pracovních nároků ochránit svoji osobní integritu a duševní zdraví. Dozvíte se, jak komunikovat s nejrůznějšími typy osobností a přitom zůstat v kontaktu sám se sebou. Tak, aby syndrom vyhoření u vás nikdy nedostal šanci.

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Vystupující

Olga Vlachynská

Psycholožka a psychoterapeutka

Olga Vlachynská je psycholožka a psychoterapeutka ve výcviku. Pomáhá lidem a firmám v křehkých chvílích změnit jejich příběh k lepšímu. Otevřeně píše a mluví o duši, prožívání a mezilidských vztazích. Komplexní teorie dokáže vysvětlit i vaší babičce.  Nejčastěji ji ale potkáte na individuálních terapeutických sezeních, nebo v terénu mezi lidmi. V její práci se jí spíš než chladná profesionalita osvědčuje autenticita, transparentost a lidskost. Její srdcovka jsou Lidi z Baru, ale spolupracuje s řadou dalších firem. I když ráda mluví, tak věří, že podstatnější je dobře naslouchat a dobře se ptát.  Jejím oblíbeným koníčkem je motat lidem hlavy a zpochybňovat zaběhlé pořádky.