Přeskočit na obsah
Konec menu

Vyhlášení soutěže udržitelné projekty

Projekty jsou jedním z hlavních hybatelů změny ve společnosti. Proto si uvědomujeme, že i způsob projektového řízení dokáže zásadně přispět tomu, jaký dopad bude mít na společnost a na budoucnost. I drobné změny mohou přispět tomu, abychom pomohli ochránit zdroje Země pro další generace.

Může stačit jenom drobná změna. Třeba ve způsobu využití materiálů, nebo zohlednění jejich původu, omezení cestování na nezbytně nutné cesty, omezení tisku na papír. I malá změna může znamenat velký rozdíl.

Proto chceme zjistit a ohodnotit projekty, které svým přístupem pro udržitelnost mohou inspirovat další projektové manažery.

Vystupující

Jaroslava Michálková

PMI Czech Republic / Víceprezident pro programy

Jarka miluje projektové řízení a běžky. Společně s ostatními dobrovolníky se snaží v PMI komoře inspirovat leadry, projektové manažery i studenty, jak středních, tak vysokých škol. Jarka vede iniciativu soutěže „Vaše udržitelné projekty“ společně s podporou Silvie Drahošové z IPMA Slovensko a Aleny Pokorné z IPMA Česká republika. Eva Šviráková jim pomáhá v komunikaci se studenty. S Vlastimilem Poláčkem Jarka organizuje online akce týkající se témat udržitelnosti. Jarka se v PMI věnuje také propagaci předmětu projektového řízení pro život pro střední školy v České republice. Jarka ráda organizuje sportovní či jiné akce pro dobrovolníky. V profesní kariéře vede projekty v HR v mezinárodní společnosti Doosan Bobcat EMEA se sídlem v Dobříši.