Přeskočit na obsah
Konec menu

Talkshow

Diskuze v talkshow formátu.

Vystupující

Jan Doležal

Jan Doležal

PM Consulting s.r.o. / ředitel

PM expert, agilista, game designer. Ředitel PM Consulting s.r.o. Certifikovaný SCRUM professional – SCRUM Master a Product owner (Scrum Alliance CSP-SM a CSPO),  IPMA ® Level B, PMI® PMP.

V současné době se zabývá především agilitou v organizacích a vývojem simulačních her sloužících jako trénink projektového řízení, včetně Agile.

Dříve působil jako specialista na volné noze, krátce jako projektový manažer ve firmě Logos, a. s., a ještě dříve působil několik let ve východočeské společnosti Mikroelektronika, s. r. o., která je dodavatelem systémů odbavování v hromadné dopravě s celosvětovou působností, kde zavedl projektové řízení, zastával pozici vedoucího projektové kanceláře a řídil velké mezinárodní projekty (Evropa, Jižní Amerika).

Má zkušenosti především s projekty z IT, strojírenství, elektrotechniky, akademického i veřejnoprávního sektoru. Projektovému řízení se aktivně věnuje od roku 2001, agilním přístupům pak od roku 2014.

Je vedoucím autorem několika knih o projektovém řízení, např. „Projektový management“, „5 kroků k úspěšnému projektu“ nebo „Projektový management v praxi„.