Přeskočit na obsah
Konec menu

Remote teamy (přednáška)

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Přijďte se dozvědět, jak dlouhodobě úspěšně zvládnout vedení týmu na dálku a udržet motivaci vašich zaměstnanců.

Poslední roky řadu nás nebo našich zaměstnanců naučily práci z domova. Pomalu se ale od toho benefity ustupuje a mnoho firem své zaměstnance vrací zpátky do kanceláří. Nejčastěji z důvodu klesající morálky a kvality práce zaměstnanců, špatné komunikace nebo nesounáležitosti s firemní kulturou Co když je ale návrat do kanceláře pouze vytloukání klínu klínem? Je opravdu chyba v remote verzi práce?

Vystupující

Barbora Malinovská

Freelance trenérka, mentorka a konzultantka

Barbora Malinovská se věnuje rozvoji a propojování digitálních a manažerských dovedností ve firmách. Můžete mít totiž sebelepší aplikaci, pokud ale mezi sebou neumí Vaši lidé komunikovat, manažeři dávat zpětnou vazbu nebo členy týmu rozvíjet, kolečka firmy budou stejně drhnout. Pokud manažeři vše umí, firma ale nevyužívá moderních technologií, ztrácíte čas a peníze na činnostech, které byste třeba dělat nemuseli. Právě proto Barbora tyto dva světy ve firmách propojuje.

Barbora má dlouholeté zkušenosti z manažerských pozic v Čechách i zahraničí, zkušenosti s řízením mezinárodních IT projektů a zaváděním IT systémů. Pět let žila v Německu, kde absolvovala ekonomickou fakultu univerzity v Pasově. Srdcovou záležitostí je pro ni strategický nákup a jeho digitalizace.