Projekty řídím skvěle, ale kolegové to bojkotují

Pořídili jste za drahé licence vytuněný projektový nástroj, ale lidé do něj nechtějí klikat? Máte sice certifikované klíčové lidi, ale projekty se pak padají na přístupu řadových členů týmu? Nebo jste dokonce proškolili už všechny a oni přesto tvrdí, že nemají čas nebo zadávají údaje pozdě/špatně?

Kdyby existovala přednáška, která vyřeší všechny tyhle problémy jen tím, že ji povím, nad výší mého konta by se musel jít stydět nejeden šejk do kouta. Takže nemožné vám neslíbím. Přesto ze zkušenosti vlastní i klientských vím, kde bývá nejčastěji zakopaný pes a co s tím. A rád vám to povím, ač jsem si jist, že stejně pak nenajdete čas metody nasadit ;). Ale i tak věřím, že to bude stát za to.

Vystupující

Petr Pouchlý

Kapitán designového studia Court of Moravia

Kapitán designového studia Court of Moravia, evengelista holakracie a popularizátor využívání her v byznysu. Míchá 13 let zkušeností ze světa nadnárodních korporací, kde pracoval jako dělník kapitalismu, s praxí z neziskového sektoru (kde pracoval mnohem déle) a vedení svobodné firmy Court of Moravia. Ze všech světů si bere to nejlepší pro efektivní řízení projektů, vedení týmů a dosahování pozitivních změn.