I v projektech se dějí zázraky

Gery dokázal malý zázrak, když během několika týdnů se stal z téměř nechtěného projektového manažera člověkem, jehož práce je dávána za přiklad ostatním.

Naše první setkání s Gery bylo krátce po jeho nevydařeném vystoupení před managementem firmy, kde mu bylo naznačeno, že takhle rozhodně ne. Gery byl plný frustrace a zklamání. Používal slova a výrazy jako: „Oni tomu vůbec nerozumí“, „nechápou, že produkt je zastaralý a musí se radikálně změnit“, „já přece chci jen aby projekt ro především pro ně úspěšný!“.

Jaká byla naše společná cesta? Čím vším si Gery musel projít? Jakých chyb se nejčastěji při řízení projektů a lidí dopouštíme? Jak může coaching a mentoring pomoci v růstu i těm zdánlivě úspěšným?

Za sebe jsme moc rád, že Gery nebojí vystoupit a přiznat: „Dělal jsem základní chyby které jsem neviděl.“ Společně s Gerym se na Vás těšíme a doufám, že náš společný příběh může pomoci i Vám.

Vystupující

Roman Slivka

Garrett – advancing motion / Portfolio Manager Leader

PMP certifikovaný projektový manažer s více než dvacetiletou zkušeností v oboru vedení projektů, programů a portfolií v oblasti informačních technologií, obchodních procesů a transformací.

Roman, před nedávnem akceptoval výzvu transformovat způsob řízení projektů a připravit prostředí uvnitř společnosti na vstup do „Digital Enterprise“. Mimo standardizace způsobů řízení a implementaci portfolio managementu, se zabývá i zavádění digitálních technologií do průmyslové výroby (Big Data, Industry 4.0, RPA, AI, IoT, Blockchain).

Svoji profesní kariéru začal jako technický specialista při implementaci firemní IT struktury, postupně pak zastával roli technického vedoucího implementačních týmů, až přebral plnou zodpovědnost za implementaci projektů. Významnou roli v jeho profesním životě bylo působení v rámci IBM. Zde jako výkonný ředitel projektu, opakovaně prokázal své zkušenosti s vedením mezinárodní transformačních projektů a zejména pak své schopnosti komunikace a vyjednávání přímo se nejvyššími zástupci mezinárodních korporací.

Roman, se rád věnuje coachingu a mentoringu, ale také námořnímu jachtingu a fotografování.

 

Gerasim Farafonov

IT Project Manager

Projektový manažer s více než 6 lety zkušeností vedení projektů. Vlastní PMP certifikaci.

Do zkušeností Gerasima patří infrastrukturní projekty v bankovnictví, řízení portfolia projektů vývoje a implementace výrobních softwarů v petrochemickém průmyslu a R&D projekty v automotive.

Aktuálně pracuje na projektu z portfolia mobilita jako služba pro velkou mezinárodní korporaci. Tento projekt je velkou výzvou a zároveň skvělou možnosti jak usnadnit obyvatelům Prahy pohyb z bodu A do bodu B a zlepšit tak městský život.