Přeskočit na obsah
Konec menu

OKR a projekty – jak dobře jdou dohromady? (přednáška)

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Metoda OKR (Objectives & Key Results) se stává stále rozšířenějším přístupem k řízení rozvoje firmy.  Tento příspěvek spojí na pódiu pohledy zakladatele OKR Mastermindu Miry Vlacha a Jirky Langra, hlavního OKR guru v rámci Heureka Group. Podíváme na to, kde jsou silné stránky frameworku OKR, kde jsou skrytá úskalí a jaká může vypadat propojení cílů v podobě OKR s jednoduššími i velmi komplexními strategickými projekty. Mira nabídne širší analýzu, kterou Jirka doplní o příklady a zkušenosti ze života firmy Heureka.

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Vystupující

Mira Vlach

Freelance konzultant projektového řízení a realizace strategie

Mira je zkušený seniorní freelance konzultant projektového řízení a realizace strategie, který pomáhá s nastavením a následným postupným laděním řízení projektového portfolia pro přední české i regionální firmy a organizace. V roce 2021 založil a vede OKR Mastermind. Ten je zaměřený na rámec Objectives & Key Results, sdružuje české firmy pracující s rámcem OKR a podporuje adopci a výměnu best-practice práce s OKR. Mira také dlouhodobě organizuje diskuzní setkávání projektových manažerů pod hlavičkou Projektového klubu.

Jiří Langr

Freelance konzultant pro oblasti OKR, produktového vývoje a startupů

Jiří se zaměřuje na oblast OKR a propojení vizí a strategií s každodenní praxí. Jeho doménou jsou e-commerce a startupy (spoluzakladatel nomodo.io). Jako certifikovaný Scaled OKR Coach aktuálně pomáhá Heureka Group s transformací byznys modelu na marketplace. Využívá přitom své dlouholeté znalosti s produktovým vývojem, marketingem a change managementem. V minulosti působil jako CMO ve startupu Smartsupp, vedl webový vývoj eshopů Pneumatiky.cz, Okay.cz a Jena-nábytek a více než 10 let se věnoval eshopu SportObchod/Sportega.