Přeskočit na obsah
Konec menu

Home x Office – future is now (přednáška)

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Přednáška na téma moderního způsobu práce projektových manažerů a komunikace projektových týmů. Stírání rozdílu mezi místními a vzdálenými týmy. Zamyšlení nad technologiemi i kyberbezpečností. Požadavky na nové kompetence projektových manažerů. Potřeba transformace organizací, ať už digitálních, tak agilních.

ZDE ZADEJTE ZPĚTNOU VAZBU

Vystupující

Vlastimil Poláček

Senior konzultant a PM / inzagi

Vlastimil Poláček pracuje ve společnosti inzagi, s.r.o. zaměřené na implementace nástrojů pro projektové řízení. Více než dvacet let působí v oblasti projektového řízení. Má dlouholeté zkušenosti z konzultační podpory a implementace systémů pro řízení projektů a portfolií ve firmách z oborů jako jsou telekomunikace, bankovnictví, automobilový průmysl i ve veřejné správě. Je absolventem Elektrotechnické a Podnikatelské fakulty VUT v Brně. Zajímá se o inovační management a nové technologie.

Martin Répal

Senior konzultant a PM / inzagi

Martin Répal působí jako senior konzultant a projektový manažer společnosti inzagi, která se zabývá implementacemi systémů pro řízení projektů a projektových portfolií. Více než desetileté manažerské a projektové zkušenosti získal během působení ve společnostech AutoCont, skupině UniControls a ČSA. Jako konzultant Microsoft EPM stál u počátků softwarové podpory projektového řízení v ČR. V současné době vyučuje Projektové řízení na Vysoké škole obchodní v Praze a je spoluautorem publikace o řízení portfolia projektů a autorem skript a odborných článků. Martin Répal je certifikovaným projektovým manažerem PRINCE2 Practitioner a držitelem produktové certifikace Microsoft Certified IT Professional pro oblast EPM.