Magdaléna Prunerová

MgC Group / senior konzultant, trenér, kouč a jednatel

Zaměřuje se především na strategický rozvoj personálních zdrojů, rozvoj osobnosti a týmové spolupráce pro top management. Má dlouholeté praktické osobní zkušenosti se vzděláváním a tvorbou vzdělávacích plánů pro vrcholný a střední management, stejně jako pro obchodníky, interní lektory a mentory i servisní personál. Je zakladatelkou R&D Center při MgC. K jejím oblíbeným tématům patří leadership, osobní management, interní komunikace, zavedení a trénink interních lektorů a prezentační dovednosti.

Přednášky

SIN OBELISK – 2. běh

„Ve starověké Atlantidě bude za dva týdny slavit svátek bohyně Onra “Sin“. Je to bohyně plodnosti a hojnosti. Na počest této bohyně chtějí Atlantiďané postavit rozměrný pravoúhlý Obelisk …” Úvod do skupinové aktivity zaměřené na efektivní komunikaci a projektové myšlení. Účastníci se stanou týmem odborníků, kteří na základě dodaných informací rozhodnou, zda je Obelisk možné postavit v předem daném termínu. Hra je jednoduchý a rychlý nástroj pro týmovou reflexi využití komunikačních nástrojů v projektovém prostředí.

Středa 17. 5. v 14:30 - 15:25 HOD. Seminární místnost 550

SIN OBELISK – 1. běh

„Ve starověké Atlantidě bude za dva týdny slavit svátek bohyně Onra “Sin“. Je to bohyně plodnosti a hojnosti. Na počest této bohyně chtějí Atlantiďané postavit rozměrný pravoúhlý Obelisk …” Úvod do skupinové aktivity zaměřené na efektivní komunikaci a projektové myšlení. Účastníci se stanou týmem odborníků, kteří na základě dodaných informací rozhodnou, zda je Obelisk možné postavit v předem daném termínu. Hra je jednoduchý a rychlý nástroj pro týmovou reflexi využití komunikačních nástrojů v projektovém prostředí.

Středa 17. 5. v 13:30 - 14:25 HOD. Seminární místnost 550