O konferenci projektový management

Duben a Zlín se již popáté stanou tradičním časem a místem konání ,,Konference projektový management“. Ve dnech 25. – 26. dubna 2012 se uskuteční první půlkulatý ročník Konference projektový management s tématem „Rozum X Emoce“ a to opět v prostorách Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Jak rozumem zvládnout emoce? Jak důležité role hrají emoce v řízení projektu? Jak skloubit racionální část projektu s emocemi? Nejen na tyto, ale i jiné otázky naleznete odpovědi během dvou dnů, které budou nabité přednáškami a besedami. Přednášejícími budou nejen odborníci na projektový management, ale i studenti Fakulty multimediálních komunikací – manažeři projektů komunikační agentury.

V průběhu obou dní pro vás bude nachystáno občerstvení a coffee breaky pro načerpání nových sil. Po uzavření prvního přednáškového dne vás čeká společenský večer s programem, hudbou a rautem. To vše proběhne v režii studentů FMK.
Spolupořadatelem konference je Společnost pro projektové řízení, která s námi již dlouhodobě spolupracuje. Jako hlavní partner konference je společnost Autocont a jako generální partner společnost Microsoft. Obě společnosti jsou pro nás nemalou oporou a jsme jim velmi vděční za podporu, která se nám od nich dostává. Stejně tak bychom rádi poděkovali i ostatním partnerům konference.

Úsilím našeho realizačního týmu je vaše plná spokojenost s přednášejícími a zázemím, které pro vás připravujeme. Pevně věříme, že se nám podaří úspěšně navázat na tradici minulých ročníků a budeme se těšit na brzké shledání ve Zlíně.

Vložil adsvec .::. 21. Listopad